Za płotem

Domek jest samodzielny, jednakże w okolicy znajduje się kilka domów. Bez obaw - mało kto interesuje się tutaj cudzym podwórkiem, dlatego możesz robić, co chcesz - rozpalić grilla, grać w piłkę, spędzić czas na hamaku bądź opalając się na kocu.

Ale najpiękniejszy widok z domku... to widok na pola i góry, których w Beskidzie jest pod dostatkiem!

Pilsko

Sporty zimowe - ich amatorów spotkasz na każdym kroku w Krzyżowej. Ciągle rozwijająca się infrastruktura, rosnąca popularność i wymagania turystów sprawiają, że co sezon jest jeszcze lepiej! 

Ponad 15 km tras zjazdowych na Pilski, dodatkowe mniejsze stoki również dla początkujących, instruktorzy czekający na nowicjuszy i tych, którzy chcą doszlifować swoją technikę. To właściwe miejsce!

Słowacja

Polskie stoki, góry i wyciągi mają swój klimat. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak się jeździ po słowackich stokach - nic trudnego! Schengen, kantor przy granicy, możliwość płacenia złotówkami w strefie przygranicznej sprawiają, że możesz spać w Polsce i jeździć na Słowacji. 

20 minut do najbliższego wyciągu sprawi, że poznasz Beskid od drugiej, słowackiej strony! 

Żywiec

Żywiec jest miastem oddalonym zaledwie o 20 km. Czeka tam na Ciebie wiele atrakcji - Muzeum Browaru Żywiec, Stary Zamek, piękne tereny i posiadłości Habsburgów. 

Dojechać możesz zawsze PKS'em, zamawiając większego busa (dla np. 8 osób) - możliwości jest wiele - nic, tylko szukać wrażeń!

Szukasz noclegu na wypoczynek w górach?

Zapraszamy cały rok do samodzielnego domku
Zarezerwuj