Okolica

Za płotem

Domek jest samodzielny, jednakże w okolicy znajduje się kilka domów. Bez obaw – mało kto interesuje się tutaj cudzym podwórkiem, dlatego możesz robić, co chcesz – rozpalić grilla, grać w piłkę, spędzić czas na hamaku bądź opalając się na kocu.

Ale najpiękniejszy widok z domku… to widok na pola i góry, których w Beskidzie jest pod dostatkiem!

Pilsko

Sporty zimowe – ich amatorów spotkasz na każdym kroku w Krzyżowej. Ciągle rozwijająca się infrastruktura, rosnąca popularność i wymagania turystów sprawiają, że co sezon jest jeszcze lepiej! Ponad 15 km tras zjazdowych na Pilsku, dodatkowe mniejsze stoki również dla początkujących, instruktorzy czekający na nowicjuszy i tych, którzy chcą doszlifować swoją technikę. To właściwe miejsce!

Słowacja

Polskie stoki, góry i wyciągi mają swój klimat. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak się jeździ po słowackich stokach – nic trudnego! Schengen, kantor przy granicy, możliwość płacenia złotówkami w strefie przygranicznej sprawiają, że możesz spać w Polsce i jeździć na Słowacji.

20 minut do najbliższego wyciągu sprawi, że poznasz Beskid od drugiej, słowackiej strony!

Żywiec

Żywiec jest miastem oddalonym zaledwie o 20 km. Czeka tam na Ciebie wiele atrakcji – Muzeum Browaru Żywiec, Stary Zamek, piękne tereny i posiadłości Habsburgów. Dojechać możesz zawsze PKS’em, zamawiając większego busa (dla np. 8 osób) – możliwości jest wiele – nic, tylko szukać wrażeń!